izolacjepoliuretanowe.pl
Now Reading:
Jak czyścić kamienny dywan?
Full Article 2 minutes read

Jak czyścić kamienny dywan?

Tysiące metrów kwadratowych wykonanych w Polsce kamiennych dywanów na tarasach, balkonach, werandach, podjazdach, ścieżkach czy schodach – kilkaset inwestorów pytających o instrukcję obsługi – jak czyścić kamienny dywan?

Konserwacja

Kombinacja kolorów i wizualne oddziaływanie wykładziny z naturalnego kamienia nie ustępują w niczym konwencjonalnym wykładzinom – ale tu właśnie kończy się porównanie. Aby ułatwić czyszczenie, dywan z naturalnego kamienia wygrywa. „Tajemnica” kryjąca się za bezwysiłkowym czyszczeniem polega na użyciu żywicy epoksydowej, która zapobiega wnikaniu brudu w materiał. W przypadku konwencjonalnych dywanów, oczywiście pozostaje to stałym problemem

 

Rutynowa konserwacja (co tydzień)

Po prostu usuń wszystkie zanieczyszczenia i kurz za pomocą odkurzacza lub szczotki w tym obszarze. W przypadku zabrudzenia lub silnego zabrudzenia najpierw pozwól na wyschnięcie i usuń wilgotną letnią szmatką.

W przypadku rozlewania płynów (soku, wina, sosów itp.), Wytrzyj uszkodzony obszar wilgotną, ciepłą szmatką, a następnie dokładnie wysusz.

Okresowa konserwacja (dwuletnia)

Usuń wszystkie luźne zanieczyszczenia i kurz za pomocą podciśnienia w obszarze przeznaczonym do umycia.

Używając odpowiedniego sprzętu, przemyj na mokro podłogę zgodnie z naszymi wytycznymi dotyczącymi czyszczenia, które otrzymasz po instalacji.

Woda często wystarcza, aby uzyskać dobry wynik. Środki czyszczące zawierające wybielacz nie powinny być używane, ponieważ mogą matować wykończenie powierzchni. Należy unikać ostrych materiałów ściernych. W przypadku bardziej uporczywych plam, Dywany z Kamienia Naturalnego opracowały bardzo skuteczny środek czyszczący. Ten środek czyszczący można kupić w naszych biurach.

Input your search keywords and press Enter.